Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/habe4247/public_html/wp-content/plugins/sayfa-olusturucu/inc/styles-admin.php on line 392
Gülnar’lı Hanımefendiler Operasyondaki Askerlere Bere İşledi
Son Dakika Haberler

Gülnar’lı Hanımefendiler Operasyondaki Askerlere Bere İşledi

Gülnar’lı Hanımefendiler Operasyondaki Askerlere Bere İşledi [object object] Gülnar’lı Hanımefendiler Operasyondaki Askerlere Bere İşledi yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7
Okunma : 30 views Yorum Yap

Mersin’in Gülnar ilçesinde yaşayan hanımefendiler tarafınca örülen bereler operasyon bölgesindeki askerlere gönderiliyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar İlçe Başkanlığı ve Gülnar Belediyesi organizasyonuyla operasyon bölgesindeki Mehmetçiklere içsel destek sağlamak adına ilçemiz genelinde anlamlı bir proje başlatıldı. Gülnar’lı gönüllü hanımefendiler tarafınca örülen bereler askerlerimize gönderilmek için hazırlanıyor.

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığında toplanan 150 tane bere, üzüm, badem, ceviz, pekmez ve elmalar ile beraber operasyon bölgesindeki askerlere gönderilecek.
Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Sayın Celal Kadim ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Hanım Kolları Başkanı Ayşe Aydın, paketleme meydana getiren MHP İlçe Hanım Kollarımızı ve belediye personellerimizi ziyaret ederek, kolaylıklar diledi.
Başkan Ünüvar, yapmış olduğu açıklamada; “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanlığımız ve Gülnar Belediyemiz tarafınca organize edilen projemiz kapsamında Gülnar’lı kıymetli hanımlarımız tarafınca örülen el emeği göz nuru bereler askerlerimize gönderilmek suretiyle hazırlanıyor. Askerlerimize destek amaçlı göndereceğimiz üzüm, badem, ceviz, pekmez ve elmaların yanında onların soğuktan korunmaları için inşallah berelerimizi de yollayacağız. Emek vererek projemize destek veren Gülnar’lı hanımlarımıza ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tanrı askerlerimizin yar ve yardımcıları olsun” dedi. (BSHA – Bilim ve {Sağlık} Haber Ajansı)

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)